Leden 2010

Twilight Kiss - nejlepší polibek v posledním desetiletí

30. ledna 2010 v 12:14 Twilight About


Polibek Roberta Pattinsona (Edwarda) a Kristen Stewart (Bella), ve filmu "Twilight" byl zvolen jako jeden z nejlepších polibků v posledním desetiletí. Tato scéna, k níž došlo v prvním filmu ze série Twilight Sága, přišla na čtvrté místo.

Scénu s polibkem máte v celém článku


35 Most Stylish Women Of 2010

30. ledna 2010 v 11:26 Kristen Stewart
Ashley Greene, Kristen Stewart a Anna Kendrick patří mezi 35 nejlépe oblékaných žen podle magazínu GLAMOUR

Sundance 2010 - Recenze filmu The Runaways

30. ledna 2010 v 9:01 Kristen Stewart

Nádherně popsané. Hlavně ty poslední slova, doporučuji přečíst.

S fantastickými výkony od Kristen Stewart, Dakoty Fanning a Michaela Shannona, je film založen na knize Neon Angel. The Runaways je o historii rockové kapely z roku 1970 pro teenagery. Kristen Stewart hraje Joan Jett a Dakota Fanning hraje Cherie Currie. Michael Shannon si zahrál excentrického producenta Kima Fowlea, který The Runaways ztvořil.

Přestože se hodně diskutovalo, jestli natočit film, který se pohybuje v 70 letech, v kterém se berou drogy a ukazuje, co se s kapelou doopravdy stalo, nakonec se film natočil. Stewart a Fanning skutečně zpívaly a hrály na nástroje a samozdřejmě i to se podepisuje na jejich výkonu.
Film se odehrává v roce 1975 v Los Angeles. Je to příběh, který ukazuje, co si Joan Jett a Cherie Currie doopravdy prošly ve svém životě.


Kristen a Dakota - Mluví o Líbácí scéně v The Runaways.

29. ledna 2010 v 22:54 Kristen Stewart

I když byl polibek ve spolupráci, s hvězdami z New Moon, Kristen Stewart a Dakotou Fanning v jejich novém filmu "The Runaways", úžasný pro fanoušky, i samotné hvězdy říkají, že to nebyl problém. Ve skutečnosti, o tom mluvily s MTV News v roce 2010 na filmovém festivalu Sundance, kde byly na propagaci filmu.
"Nikdy jsem to jako velký problém neměla," říká Fanning, která hraje hlavní zpěvačku Cherie Currie z Runaways. Cherie řekla, že políbit Joan Jett ve filmu, byla jedna z hlavních věcí a znaků, které film popisovaly.


Kristen Stewart - The Runaways

29. ledna 2010 v 22:43 Kristen Stewart
Kristen Stewart je opět středem pozornosti! Tentokrát za to
však nemůže sága Twilight, ale filmová novinka The Runaways.

Film vypráví o skutečné holčičí kapele The Runaways, která byla založena v sedmdesátých letech v USA. Její frontmankou byla rockerka Joan Jett , a právě tu si zahrála Kristen.
Což prý nebylo nic jednoduchého. Kristen totiž nedávno přiznala, že "přehodit" se z citlivé Belly na drsnou Joan byla opravdová dřina a navíc na to měla jen velmi málo času...
Zdá se ale, že na filmovém plátně není nic poznat. The Runaways měl již premiéru na filmovém festivalu nezávislých filmů v Sundance a sklidil nadšené ovace. Už aby byl u nás =)


Pop star Robert Pattinson?

29. ledna 2010 v 22:38 Robert Pattinson

Hvězda Twilight Robert Pattinson je na roztrhání. Nejenže jde z role do role, brzy bychom ho navíc mohli vidět za mikrofonem!
"Každý nemůže být popová hvězda, Rob na to ale určitě má," tvrdí zkušený hudební producent Simon Cowell.
Ten totiž filmového Edwarda oslovil s nabídkou na vydání popového alba. A proč ne?! Rob přeci není jen talentovaný herec, ale obstojně válí i na kytaru a klavír. Navíc finanční úspěch případného alba je již teď zaručen! Robertovi věrné fanynky by si ho stoprocentně koupily!
Jenže! Twilight star tomuto nápadu není příliš nakloněna! "Rob nechce být jednoduchou popovou hvězdičkou. Muziku, kterou dělá, bere dost vážně a vypadá to, že tahle nabídka ho dost urazila,"