About BloQ

Dočasné pozastavení

7. ledna 2011 v 17:12 | AnuSs
~BlackBlush
Stručně. Pozastavujï tento blog. Klasické, omlouvám se affiliates, nezapomenu na ně a doufám že ony na mě taky ne. Brzo se vrátím, je to dočasné, na pár dní. Logicky nebudu obíhat. Mám několik důvodů, hlavní z nich je že pracuju na tom druhém blogu, o tom jsem vám už psala a dokonce jste hlasovali, už jsem se rozhodla. A další důvod je škola, učení v photoshopu a dalších důležitých věcí. Nevím jestli někdy bude tento blog fungovat, ale 100% vím že bude fungovat ten druhý, na kterém pracuju. Doufám že se mě affs k tomuto článku ozvou, podle toho se rozhodnu koho beru sebou. Toť vše, hezký pozbytek dne. Vaše AnuSs, ze které možná budete zklamaní, její rozhodnutí vás (vaší polovinu) možná zklame. [Za avatar děkuji ~BlackBlush]

Beze jména, ale velice důležité!

28. prosince 2010 v 11:27 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Tak jak bych začla, myslím že obrázek vlevo podle mě mluví za vše. Team Damon, shh neříkejte to Edwardovi! Něco tokového teď probíhá u mě, nemůžu se rozhodnou jestli Twilight Saga nebo The Vampire Diaries! Tak udělám asi takovéhle rozhodnutí, budu pro oboje, každé z toho má něco do sebe, má svoje + a -, nezvdám se ani jednoho a proto, budu mít dva blogy! Ale mám pořád dilema, nejsem ještě pevně rozhodnutá, mám strach z toho že si budu muset vybrat jen jedno a to že asi jo. Možná ještě radikálně změním názor, možná jsem už rozhodnutá. Takže potřebuju vaší radu a to tak že budete hlasovat v anketě. První možnost je mít oba blogy, durhá možnost mít jen blog o Twilight Saze a třetí možnost mít blog o The Vampire Diaries. Všechny jsou pro mě přijatelné, ale potřebuju váš názor. Kdyby jsem mněla dva věnovala by jsem se jim každý den, ale kdyby jsem mněla jen jeden mohla by jsem mu věnovat dvojnásobnou pěči. Takže teď zatím dávám hiatus, potřebuju se rozhodnout a popřípadě dělat na druhých nebo druhém blogu. Bude to spousta práce. Ještě jedno oznámení, vezmu si sebou ty affs, které sama uznám za vhodné. A ještě omlouvám se affs že tu teď nebudu, budu mít hodně práce a rozhodování. Všechny rozhodnutí které učiním vám budu poctivě hlásit. Tak hlasujte!

Není tu nějaký dobrovolník?

26. prosince 2010 v 18:39 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Ano, žádám vás o to, aby mě někdo z vás věnoval pár minut. Potřebuju vysvětlit pár věci v Photoshopu. Konkrétně mám Adobe Photoshop CS5. Mám pár jednoduchých otázek. Jsem opravdu chápavá. Byla by jsem vděčná, stačí mi chvilka. Takže prosím, napište do komentářu, kdo by byl tak hodný a věnoval mi chvíly. Šlo by to na icq nebo facebooku, v nejhorším na e-mailu.

Happy Christmas - After Wishes

25. prosince 2010 v 19:41 | AnuSs
Takové pozdní přání k Vánocům. Musela jsem to sem dát, ta animace je úžasná!


Happy Birthday Stephenie!

25. prosince 2010 v 12:05 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Naše milovaná Steph oslavila včera 24. prosince své 38. narozeniny. Všechno nejlepší!

Christmas Party on kesidy.blog.cz? NO, sorry...

23. prosince 2010 v 12:56 | AnuSs
Snad všichni jste si všimli že na většině blogů je nějaká "Vánoční párty". Ale ne, hádáte správně, tady na tomto blogu nebude, nápady by jsem mněla, to ano. Ale na Štědrý den nechci na blogu přidávat žádné články, jenom přidám jeden jediný a ten bude přání k Vánocům pro vás, je to drobnost, ale podle mě to stačí. Toť vše, přeju klidné prožití Vánočních svátku s upíry!

http://thevd-online.blog.cz/

My Personal Photo - No 1.

18. prosince 2010 v 20:46 | AnuSs
Poprvé uveřejňuju mojí fotku. Je trochu upravená, snažila jsem se na upíra, ale nic moc. Fotku jsem dávám, hlavně kvůli affs, třeba by byly zvědavé. Hlavně se neděste, žádna modelka nejsem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promintě, dnes nic nečekejte!

2. prosince 2010 v 17:57 | AnuSs
.

Omlouvám se ale dnes už nic nepřidám, skoukávám nové díly TVD a učím se pečlivě v photoshopu, stím je práce až nad hlavu. Zatím čekám na lay od jedné slečny, nevím jak to sním je, ale už se na něj opravdu těším. A co nejdřív budu dělat layouty sama. A jinak jak se máte? A jak vám jde blog nebo web? :)

New Message!

15. listopadu 2010 v 17:13 | AnuSs
Omlouvám se ale dnes už asi nic nepřidám, nezbývá čas. Jinak jak se máte co škola? Ještě jsem chtěla s touhle jednoduchou zprávou spojit jednu úžasnou věc. Tuhle přenádhernou píseň, která je hraná na klavír, višchni jí určitě moc dobře znáte, River Flows in You - Yiruma. Ukolébavka pro Bellu, právě teď se jí učím na klavír, dá to zabrat ale je nádherná.


AnuSs - Konečně zpátky!

4. listopadu 2010 v 19:43 | AnuSs
S radostí vám oznamuji že se konečně vracím k blogu, nevím jak jsou na tom spoluadminky, pokusím se snimi domluvit, blog se chystám úplně rozjet a oživit affs, všem napíšu! Takže kesidy.blog.cz jede od znova!


Africa

30. června 2010 v 14:18 | DaNusH.
Ahojte.. Tak prázdniny sú v plnom prúde a ja vám želám aby bolo najkrajšie. Snáď bolo vysvedčko dobréé. Chcem vám len povedať že taraz tu samozrejme nebudem.. :) Zajtra ideme oslovovať konic školy a to budeme do piatku... V patok idem do kinana Zatmenie/Eclipse
a o 23:00 idem do JUžNEJ AFRIKY...
Wow:! Neskutočne sa teším.. Idem na futbal ale aj tak po krajine.. Berem si aj notebook čiže sem tam pridám niaku novinku..:) 

Tak ešte raz pekné prázdniny..:)

PS.: Omlovám sem že jsem nepala po česky ale mám naspiech..:) 

Přečíst! WARNING

26. června 2010 v 17:33 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Takže, teď momentálně moc nepřidávám jak jste si asi všimli. A moc se omlouvám, to víte konec roku a další problémy. Chci říct že tenhle blog si dá měsíční pauzu, samozdřejmně adminky můžou přidávat pořád, ale nemusí. Taky se omlouvám affiliates, že nebudu obíhat, doufám že si to přečou. A na konci července se opět všichni vrátíme a blog přestaneme zanedbávat. Nový layout a fůra článků za den, těšte se.

l a u r u s h ™ 0.4

24. června 2010 v 19:53 | l a u r u s h ™
http://kesidy.blog.cz/
Konečně se ozývám. Chytla jsem totiž nějakou virózu a ležela jsem doma s horečkami a bylo mi špatně. Zítra ale už jdu do školy. No, a dnes jsem se dozvěděla úžasnou novinu. CM (Cine-Max) - kino v jednom nákupním středisku našeho města dělá na předpremiéru Zatmění soutěž - kdo přijde na předpremiéru v něčem aby se nejvíce podobal jedné z hlavní postav může vyhrát nějakou cenu. A já na tu předpremiéru 30.6. o 20:50 půjdu! Sice se tak neobléknu a bude to stát za to. Dám vám pak 1.7. hned když se probudím nějaké informace. Jen musím jít hned koupit nějaké lístky. Dnes už nic nepřidám, ale zítra určitě. Tak se mějte!

New Photos - My Drawing Kristen

19. června 2010 v 13:02 | AnuSs
Opět sem se trochu nudila tak jsem vytvořila Kristen, tužkou a mojí rukou. Není to sice nic moc, ale celá kresba mě dala přibližne 1,5 h. Okomentujte. V nejlbilišší době se těšte na Selenu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

l a u r u s h ™ 0.3

16. června 2010 v 16:59 | l a u r u s h ™
http://kesidy.blog.cz/

Dnes se mám celkem fajn. Přemýšlím, jaký by byl život, kdybychom nežili v MO (zkratka). Neměla bych ty super kamarády, které mám teď. No, řeknu vám to jednou větou. Přestěhovali jsme se. Tehdy tam na sídlišti jsem neměla nikoho, a teď mám asi přes 10 kamarádů. Je to asi tím, že zde chodí každý ven. Sice jsou tu cigáni, ale dá se to přežít. Například moji sousedé. Nevím, proč jsem se tak náhle změnila. Teď když je teplo chodím ven vždycky. Začátky tu, byly hrozné. Nikoho jsem neznala kromě známých ze školy. A pak, už si nepamatuji jak, jsme se se sousedy nějak rychle skamarátili. Byli jsme parta, a stále i jsme. Dokonce, když jsem s nimi poznávám mnoho jiných lidí s nimiž se automaticky skamarádím. No nic, jdu ja přidávat kvůli tomu že je takové ošklivé počasí. Tak se zatím mějte!

l a u r u s h ™ 0.2

15. června 2010 v 18:34 | l a u r u s h ™
http://kesidy.blog.cz/

Původně jsem už včera chtěla přidat dnešní články, ale nejak mi to nevyšlo protože byla bouřka, a že ještě nemám na svém počítači ochranu, takže jsem si ho nemohla nechat zapnutý. Jak jsem vám včera říkala, moje přidávání bylo zaměřené na videa - klipy z filmu, které se tam ukážou. Právě dnes k nám ale nastoupila další spoluadminka, která je na tom stejně jako já - musí psát česky. Jak jsem jí už psala, doufám, že z nás budou dobré kamarádky. 

No, a já jsem si dovolila uložit obrázek 12 001 návštěvníků navštívilo tento blog. Škoda že to není 12 000, ale to se mi nepodařilo zachytit. Podařilo se to dnes, a já AnuSs gratulujem, že zde vydržela tak dlouho. Je to k neuvěření. Ale asi jdu přidávat. Tak zatím! :)

Hello I am DaNusH.

15. června 2010 v 18:02 | DaNusH.
http://kesidy.blog.cz/


DanusH. je naše nová adminka. Zatím doufám že sní budu spokojená. Ona o sobě napsala pár základních informací i zajímavostí do celého článku.
Message For Your

14. června 2010 v 20:46 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Takže, chtěla bych říct, že konečně vidím že náš TS TEAM je aktivní, děkuju laurush za její článek, i když vím že jí dělalo určitě problémy psát česky. Jinak chci ještě něco říct ke komentáři od jisté dívky která se skrývá za přezdívkou best-freak napsala: "tri slova: NAUC SE ANGLICKY ps: dokud se to nenaucis, raci anglicky nepis;)". Napsala to k článku MaiQy, samozdřejmně jí v nějakých ohledech chápu, ale musí pochopit, že v angličtině nejsme ani jedna z nás (teda hlavně já) odborník a chyba se vždy vloudí, po tomto komentáří, jsem jí napsala slušný komentář. To myslím vážně xD Jinak děkuju za aktivitu holek, teď jdu oběhnout affiliates a jestli stihnu, přidám i nějaké články.

l a u r u s h ™ 0.1

14. června 2010 v 18:29 | l a u r u s h ™
http://kesidy.blog.cz/

No, tak já ani nevím co bych vám řekla. Jak již AnuSs řekla, moje přezdívka je l a u r u s h ™, a většina z vás si mohla domyslet, že se jmenuji Laura. Řekla vám i o tom, že musím psát česky, ale ráda vám řeknu, že mě to docela i baví. No, vlastně hned po tomto článku vám přidám nějaké novinky, ale dnes se to spíše bude týkat videí. Dnes jsem si totiž dívala na YouTube, a narazila jsem na něco, co ještě na blogu nebylo (vystudovala jsem si z rubrik jestli to tam nebylo vážně - a ono tam to nebylo! :D). A ještě bych chtěla poděkovat AnuSs, že o mně napsala pěkné slova a doufám, že bude se mnou spokojená, a že budete se mnou spokojeni i vy. Tak se zatím mějte! :)

Weighty Article - Total TS TEAM

12. června 2010 v 20:13 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Ehm, takže, tento blog, neboly, vážený kesidy ~ blog o krásném a vzrušujícím filmu Twilight, neboly (promiňte že opakuji neboly) o Twilight Saze (4dílná sada romantických, dramatických a krásných knížek od Stephenie Meyer) má "úplný" TS TEAM, proč úvozovky u slova úplný, protože úplný scela ještě není. Máme zatím 3 adminky tohoto blogu a jednu nejistou (neodepsala zatím! na e-mail) a ty adminky jsou: AnuSs - zakladatelka blogu, hlavní adminka a designerka blogu, MaiQa - zatím nejdéle tady bydlící (spoluadminka), l a u r u s h ™ - nejnovější spoluadminka (zatím), vypadá simpaticky, právě kní chci říce pár slov. Laurush je adminka od dnešního rána, je to slovenka a má to tedy dosti těžké, za podmínku má tu že musí psát česky, zatím jí to jde výborně (zbylé chyby opravuju). A na konec 4. adminka (nejistá) DaNusH., nejistá spoluadminka, moc by sem jí tu chtěla, je to mé bývalé affiliates a mněla jsem ho opravdu ráda, takže odepiš na ten e-mail zlato x)). Čtyři dívky, čtyři životy, moc to dramatizuju, prostě jsme tým a doufám že to tak zůstane.

Důležité Informace!

7. června 2010 v 14:24 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/


No takže jak bych asi začla, hm. Takže měním jedno pravidlo pro affiliates. Budu obíhat teprve tehdy, když mě objehne moje affiliates. Takže když uvidím komentář od mého affiliates, tak hned jdu na jeho blog a přidám komentář, takhle to bude prostě chodit! A ještě jedna novinka, blog se bude co v nejblišší době stěhovat, zbytek ještě promyslím!

Hrozně se omlouvám!

29. května 2010 v 12:47 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/Příšerně se vám omlouvám že tu teď často nejsem! Mám k tomu ale opravdu pádné důvody. Poslední dobou nestíhám a mám hodně problému. Takže se vám hrozně moc omlouvám, hlavní omluva patří affs, že nechodím na jejich blogy. Prosím chvíly to vydržte, co nejdříve se vrátím!

Sorry for You

23. května 2010 v 18:44 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Takže, mám teď hodně problému osobních a školních. Takže hlásim že tu nějakou dobu nebudu. Mám to poslední dobou hodně těžký! Takže doufám že mě pochopýte! Hrozně se omlouvám affiliates. Ty správná affs si tuto zprávu přečtou a nebudou naštvaní že neobíhám! Doufám že MaiQa něco přidá! Soutěž se bohužel posune na příští neděli. Moc se omlouvám


S láskou vaše AnuSs

AnuSs » Writing 1.1

20. května 2010 v 18:51 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Ahoj, moc se omlouvám že jsem tu tak dlouho nebyla! Mám toho poslední dobou strašně moc! Doufám že to za mě MaiQa zatáhne! No jo no tak já zase mizím! Mějte se tu!

AnuSs - Writing 1.0

16. května 2010 v 16:24 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Takže, dnes moc článků nepřidám, dělám rekonstrukci a to kompletní. Rozcetsníky, layout a menu, které se mi před chvílí úplně rozhodilo! Takže půjdu do práce! Jinak sem bohužel nenašla ještě žádné spoluadminky, takže se určitě zapisujte! Jinak moc děkuji věrné Mightess, která mě udělal opět klikací ikonku! Je krásná! Koukněte se! Jinak v celém článku, něco málo o mém osobním životě!

Na co myslíte že je rubrika REKLAMY?

15. května 2010 v 8:34 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/


Takže, už mě iritují komentáře typu hlásni pro mě tady, mrkni se na můj blog! Mám toho plný zuby. Moc ráda pro vás hlásnu nebo se podívám na váš blog, ale reklamy na vaše blogy a ostatní pište do rubriky REKLAMY, kterou najdete vlevo na mém blogu! Děkuji! A ještě, začínám spřátelovat s HP blogy ( Harry Potter blogy ). HP mám moc ráda a budu pocťena spřátelovat s blogy na HP zameřené! Toť vše! Vaše AnuSs!

AnuSs » Writing 0.9

7. května 2010 v 13:44 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Takže, moc se omlouvám za nepřitomnost! Doženu to! Tedy spíše budu se snažit to dohnat, teď momentálně nějak nestíhám, takže velká omlouva. Taky mam další hroznou zprávu, naše nová, ale už od začátku milovaný spoluadminka Twitty, odcházo z blog. Nebojte nepohádali jsme se! Nebo něco takového! Prostě teď momentálně nestíhá! Takže určitě sháním nové spoluadminky!
Takže to je zatím vše!

AnuSs - Writing 0.8 Concert

1. května 2010 v 11:48 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Takže, ve čtvrtek večer jsem byla na koncertě možná budete překvapeni, ale byla jsem na Ewě Farné. Příznám nemněla jsem jí moc v lásce! Ale kámošky mě přemluvily a šli jsem, byly jsme v Hronově. A Ewa mně opravdu mile překvapila! Má nové kvalitní písně! A i stylem hodně vyspěla. A super jsme si pokecali s její novou skupinou je vážně super! Na tenhle koncert nezapomenu a určitě vím že jsem radikálně zmněnila názor na Ewu Farnou! V CČ video z koncertu!

AnuSs - Writing 0.7

30. dubna 2010 v 18:21 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/


Ahojte, moc se omlouvám za mou absenci, nebyla jsem tu ve čtvrtek spaní u kámošky a koncert! A dneska zas frčim na čarodky - VELKÁ OMLUVA. Zítra vynahradím spoléhám na MaiQu a Twitty! Díky holky!

AnuSs - Writing 0.6

26. dubna 2010 v 13:38 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Oh, konečně na mém milovanem počítači. Hrozně se omlouvám že jsem tu 4 dny nebyla, mněla sem zaracha na PC. To bylo mučení! Dneska se určitě můžete tešit na novinky ode mě, okolo Eclipse nového traileru a promů. Hodně sem toho zameškala. A taky zveřejním 2. kolo a 3. zadání grafické soutěže! A mám ještě jednu novinku: máme skoro hotový náš team: (dejte celý článek!)

 
 

Reklama
Reklama