About BloQ

AnuSs - Writing 0.5

16. dubna 2010 v 21:26 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Hmm, asi už jdu spát dnes se tu už neobjevím, dneska sem totiž úplně zníčená! A zítra taky moc nebudu přidávat jedu pryč a vůbec není čas. Jinak připomínám:
A přidávejte si můj blog na twitteru

AnuSs - Writing 0.4

7. dubna 2010 v 18:46 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Ehm, ehm no chystám tu během dubna a května velkou změňu, 1. nový layout samozdřejmně už s novýmy Eclipse fotkami, budu se snažit aby byl fakt super. A taky velká změna v obsahu tohodle blogu, bude víc rozsáhlejší a víc dobodrobna takže vetší úprava rozcestníků, takže se nedivte jestli tu bude nějaký čas takový trochu bordel. A určitě nutně hledám spoluadminky já vím sem stím už otravná ale potřebuju to! A ještě v grafické soutěži u mě na blogu je už 1. zadání ještě všichni mě neposlali výrobek!

New Look On Mozilla Firefox - Eclipse

5. dubna 2010 v 10:41 | AnuSs
Na Mozille jsem si nastavila nový vzhled, téma Eclipse. Dalo mě práci si vybrat se spouty vzhlédu s Eclipse, New Moon a Twilight. Ale vybrala sem si a myslím že dobře. Hned se mě budou články přidávat líp.

free image host free image host free image host free image host

AnuSs - Konec Nebo Nové rozhodnutí

28. března 2010 v 18:34 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Napsala jsem vám tady takovou snůšku úplně blbejch keců, je tam i něco k historii tohodle blogu. Něco k blogu, možná ke konci blogu, nebo né no uvidíte. A ještě vyhodnocení zápisu affiliates http://kesidy.blog.cz/1003/vyhodnoceni-zapisu-affiliates

AnuSs - Writing 0.3

19. března 2010 v 17:59 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Omlouvám se jsem tu jen na skok dokud ož opravdu neodjedu.
Ještě tu potřebuju něco upravit jinak články už nepřidám, dnes jsem už přidávala, ale přidala MaiQa, tak díky ;) A jak už bylo řečeno na víkend tu tedy nebudu, omlouvám se hlavně affiliates xD Tak už páá

AnuSs » Friday & Weekend Away

18. března 2010 v 14:11 | AnuSs
http://kesidy.blog.cz/

Opět je mi líto ;( Musím odjet ke kámošce =) Takže tu nebudu pátek a výkend. Možná že dneska ještě pár článků přidám ale na víkend spoléham na MaiQau. Jestli má teda čas, tak já letim páá.

AnuSs - Writing 0.2

15. března 2010 v 19:19 | AnuSs

No možná se divíte co tu dělá článek od MaiQa, je to zatím zkušební adminka tohoto blogu ale spíš jí přijmu. Víte moc to tu nezvládám ;( Příjmu i víc spoluadminek takže urichleně pište here.
A jinak, jak se máte ?? xD

AnuSs - Writing

14. března 2010 v 17:35 | AnuSs
Chci říci pár věcí, určitě chci hrozně poděkovat Mightess za podporu s novým blogem, a hlavně za klikačky a layout "dík si super ;)". A taky za dnešní návštěvnost vím není to nic převratného ale na mém blogu je to neobvyklé mněla jsem kolem 17:20 online 15 lidí důkaz ??

Sem opravdu šťastná že aspoň někdy jsem mohla mít na blogu 15 lidí vím že se to nebude opakovat ale nevadí jsem prostě ráda ;) A ještě k té klikačce od Mightess na ukázku. A taky sem si teď všimla že mám za březen přesně 200 článků ;)
A ještě chci připomenout že pořád hledám spoluadminky here.

AnuSs - Today & Tomorrow Away

13. března 2010 v 16:26 | AnuSs


Bohužel je to tak x( Od 5 tady nebudu jedu za kamarádkou a nebudu tu až do zítřejšího odpoledne takže žádně články, teda pár jich mám přednastvených ale jsou nic moc =( Ale zítra navečer a večer se budu snažit sem přidat co nejvíce článků. Tak páá

Hledám spoluadminky !

1. března 2010 v 14:09 | AnuSs
Né už to opravdu nezvládám pořád nějaké zákazy na PC, potřebuju nutnou pomoct aby tady byla častá aktualizace. Vezmu i více spoluadminek, ale neberu každého ! Jestli to chceš zkusit přečti si podmínky a všechno co musíš umět, a vyplň "formulář"

POVINNÉ & PRAVIDLA1/ Musí na tebe být spoleh to je hlavní ;)
2/ Všechny podrobnosti a pravidla si řekneme na ICQ 393056826


DO KOMENTÁŘU NAPIŠNick / Přezdívku
Web / Blog
E-mail, na něj tě kontaktuju jestli tě beru nebo neberu
Znáš vůbec Twilight Sagu, a máš jí rád/a ?

Jestli máš dotaz nebo problém piš na kesidy138@seznam.cz

AnuSs - New Blog

20. února 2010 v 21:55 | AnuSs
No mam další blog je tedy nový jak už ste zjistili z nadpisu no mam ho teprve týden ještě není pořádně rozjetý a návštěvnost ? ani se rači neptejte celkem 3 xD

Je pro layouty mé výroby můžete si je objednat nebo si vybrat s katalogu
je to teda nic moc ale sem teprve na začátku tak se kdyžtak mrkněte když se vám bude chtít x)

 
 

Reklama